• Triedne rodičovské združenie ŽABKY

• Dňa 2.11.2023, t.j. vo štvrtok sa uskutoční v materskej škole v triede ŽABKY o 15,30 hod. triedne rodičovské združenie.

Srdečne pozývame všetkých rodičov zo žabkovej triedy.

Tešíme sa na Vás.

• Prerušenie prevádzky MŠ počas jesenných prázdnin

oznamujeme Vám, že na základe Vami prejaveného záujmu o prevádzku Materskej školy a na základe vysokej chorobnosti detí, prevádzka Materskej školy bude prerušená v dňoch  30.10. a 31.10. 2023.

Prevádzka bude pokračovať v riadnom režime od 2.11. 2023.

• Deň jablka

• Počasie nám prialo, tak sme si vonku urobili "jablčkový deň". Deti jabĺčka krájali, odšťavovali, sušili, ochutnávali. Vzdelávacie aktivity boli prispôsobené dnešnému dňu. Deti si tento deň užili.

• Plavecký výcvik 5.deň

• Na záver plaveckého výcviku deti s radosťou predviedli, čo sa naučili počas celého týždňa. Pani trénerky ich pochválili a odovzdali im "mokré vysvedčenie". Všetkým zúčastneným ďakujeme!

• Plavecký výcvik 3.deň

• Naši Bociani rýchlo napredujú, pani trénerky sa nestačia čudovať. Dnešná známka bola 1 s hviezdičkou. Dnes si vyskúšali splývanie s vodou, skákali do plaveckého bazéna s ponorom. Každý deň sa tešia viac a viac, čo nové sa naučia.Tešíme sa na ďalší deň...

• Plavecký výcvik -2.deň

• Dnešný deň začal rozcvičkou v plaveckom bazéne. Deti dnes zapájali do plávania ruky a nohy- v štýle kraul. Na záver sa šmýkali na "šmýkalke" s cieľom ponoriť sa pod vodu.

• Plavecký výcvik

• Napriek nepriaznivému počasiu sme si dnešný deň užili na plavárni. Deti sa oboznámili s plaveckým bazénom, zvládli to bravúrne. Dosýtosti sa vyšantili v malom relaxačnom bazéne. Pani trénerky ich pochválili a už sa tešíme na ďalší deň.