• Šarkaniáda v MŠ

• Napriek tomu,že nám počasie veľmi neprialo, deti si tento deň veľmi užili. Deti si vyrobili vlastného šarkana podľa fantázie a už nám nič nebránilo v tom, aby sme sa dosýtosti vyšantili. Deti z triedy Žabiek sa zahrali hru: "Ako dedko ťahal repku." To bolo radosti!

• Medzinárodný deň školských knižníc

• Pri príležitosti MEDZINÁRODNÉHO DŇA ŠKOLSKÝCH KNIŽNÍC nám žiaci základnej školy čítali rozprávky. Deti sa obliekli za obľúbené rozprávkové postavy a pozorne počúvali. Dokonca sme si spoločne zaspievali úryvky pesničiek z rozprávok, za čo sme boli odmenení potleskom. Deti mohli nahliadnuť aj do školskej knižnice a poprezerať si rôzne zaujímavé knihy.

• Oznam pre rodičov!

oznamujeme Vám, že dňa 28.10. (piatok) a 31.10. (pondelok) bude materská škola zatvorená z prevádzkových dôvodov a z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí.

Tešíme sa na stretnutie s Vami v stredu (2.11.2022).

• Fotenie v MŠ

• Oznamujeme rodičom, že dňa 26.10.2022 (streda) o 9:00 hod. príde do MŠ fotograf, možnosť fotenia aj so súrodencom.

• "Deň jablka"

• Dnešný "jabĺčkový deň" v našej materskej škole bol plný rôznych zaujímavých aktivít. Deti mali najväčší zážitok z odšťavovania jabĺk, jablková šťava im veľmi chutila. Pripravili sme si aj zdravú pochúťku - sušené jabĺčka..

• Jeseň v MŠ

• Dnes sme si v našej materskej škole urobili menšiu výstavu ovocia a zeleninky, jesenných dekorácií, tekvičiek, postavičiek z gaštanov, ktoré vyrábali deti spolu so svojimi rodičmi. Deti nám svoje výtvory predstavili a taktiež povedali aj postup ako výrobok zhotovili. Tety kuchárky nám priniesli  pečenú tekvičku, ktorá nám veľmi chutila. Ďakujeme :-)

• !!! POZOR ZMENA !!!

• Dovoľujeme si Vám oznámiť, že sa MENÍ TELEFÓNNE ČÍSLO v materskej škole.

Nové telefónne číslo: 0902/162 748.

Ďakujeme!

prosíme Vás o úhradu predpisu za stravu na mesiac november, ktorá je splatná  20. 10 .2022.

Predpisy k úhrade nájdete vždy začiatkom mesiaca v aplikácii STRAVA.CZ, v položke HISTÓRIA.

Ružovými šípkami si treba nalistovať nasledujúci mesiac, nakoľko sa platí mesačne vopred.

Tam je zobrazený Váš konečný zostatok, ktorý treba uhradiť.

Zostatok, ktorý treba uhradiť je vyjadrený mínusom.

V prípade kladného zostatku, nič neuhrádzate, tieto preplatky sa prenášajú do ďalšieho mesiaca.

ĎAKUJEME

ŠJ pri ZŠ s MŠ a STRAVA.CZ

• Návšteva v ZŠ

• Dnešné dopoludnie sme strávili s našimi kamarátmi v základnej škole. Pani riaditeľka nás previedla krásnou výstavou jesenných dekorácií. Pozreli sme však aj zvietatká, ktoré si priniesli deti, pretože dnešný deň je Svetovým dňom zvietat. Navštívili sme aj našich prváčikov v prvej triede. Priniesli sme im darčeky - obrázky, ktoré sme im namaľovali. Poukazovali nám svoje pracovné zošity, aby sme videli ako sa im dobre darí, zahrali sme sa aj na interkatívnej tabuli, išli sme sa pozrieť aj do telocvične. Spokojní a plní zážitkov sme sa vrátili do materskej školy.

• Deň mlieka

• Dňa 28.9. - Svetový deň mlieka-

V tento deň sme aj my v našej materskej škole prispôsobili aktivity, ktoré súviseli s mliekom a mliečnymi výrobkami. Samozrejme najväčšia radosť bola z mliečnej odmeny.