• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Milí rodičia!

Dňa 31.1.2023 sa opätovne uskutoční rodičovské združenie o 15:00 hod. v triede Žabky. Volia zákonní zástupcovia z oboch tried. Ďakujeme.

1. Otvorenie, privítanie a oboznámenie s programom.

2. Predstavenie kandidátov do Rady školy za rodičov detí v MŠ (z triedy Bociani)

3. Voľba člena do Rady školy za rodičov detí v MŠ (z triedy Bociani)

4. Diskusia

5. Uznesenie

6. Záver

• Vážení stravníci,

chceli by sme poprosiť vlastníkov mobilných telefónov značky Iphone, aby ospravedlnili dočasný výpadok v používaní aplikácie strava.cz.

Majitelia telefónov s operačným systémom android majú všetko v poriadku.

Nakoľko je to v štádiu riešenia, poprosíme Vás, aby ste za tento čas používali namiesto aplikácie webový prehliadač a stránku www.strava.cz. Prihlasuje sa tam s tými istými údajmi ako máte do vašich aplikácií.

Tam taktiež nájdete informácie potrebné k úhrade platieb a konečné zostatky k úhrade za február, ktorý bol splatný 20.1.2022.

Dňa 1.2. 2022 bude už otvorený predpis za stravu na mesiac marec, ktorý bude splatný do 20.02.2022.

Veríme, že servisný technik dorieši vzniknutú situáciu čo najskôr.

ĎAKUJEME za pochopenie.

VIS a STRAVA CZ

• Oznámenie o voľbách do Rady školy pri ZŠ s MŠ Hlavná 199, Úľany nad Žitavou

• Oznámenie o voľbách

do Rady školy pri ZŠ s MŠ Hlavná 199, Úľany nad Žitavou

Riaditeľka ZŠ s MŠ Hlavná 199, Úľany nad Žitavou  na základe výzvy zriaďovateľa o doplnenie členov Rady školy vyhlasuje voľby členov do rady školy a určuje ich konanie v zmysle Volebného poriadku na deň 27.1.2023 a 30.1.2023.

Návrh na kandidáta do volieb rady školy prijíma riaditeľka školy do 27.1.2023 mailom na adrese skola.ulany@gmail.com alebo písomne v zalepenej obálke v kancelárii zástupkyni riaditeľky školy najneskôr do 16.00 hod.

Kandidáta za člena rady školy za rodičov treba uviesť nasledovne:

• meno, priezvisko navrhovaného kandidáta za triedu BOCIANOV
            • priložená formulácia „Navrhovaný moju nomináciu prijal a súhlas je možné overiť na telefónnom čísle xxxxxxxxxx.“

Len takúto nomináciu za rodičov je možné akceptovať.

Zákonný zástupca môže navrhnúť na kandidátnu listinu aj seba.

Voľby sa uskutočnia

• Pre zástupcov pedagogických a nepedagogických zamestnancov dňa 27.1.2023 o  13.00 hod. a 14:00 hod. formou anonymného hlasovania na lístkoch
            • Pre zástupcov rodičov materskej školy  dňa 30.1.2023  v čase o 15.00 hod formou  anonymného hlasovania na lístkoch vhodených do urny v budove  materskej školy

Voľby za zástupcov pedagogických a nepedagogických zamestnancov školy do rady školy sa môžu uskutočniť, ak je prítomná nadpolovičná väčšina oprávnených voličov. Ak sa nezišla nadpolovičná väčšina oprávnených voličov, riaditeľka školy vyhlási po pol hodine od začiatku konania volieb opakovanú voľbu, pričom pri opakovaných voľbách nie je podmienkou účasť nadpolovičnej väčšiny oprávnených voličov.

Voľby za zástupcov rodičov do rady školy sú platné, ak sa hlasovania zúčastní nadpolovičná väčšina oprávnených voličov. Ak bude účasť hlasujúcich nižšia alebo rovná ako 50%,  voľba sa bude opakovať rovnakým spôsobom dňa 31.1.2023 v čase o 15.00 hod. Na úspešnosť druhého kola neplatí podmienka návratnosti 50% hlasovacích lístkov.

Volby_do_Rady_skoly__-_nominacia_kandidata.doc

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Vážení rodičia!

Dňa 12.1.2023 (štvrtok) o 15:00 hod. sa uskutoční rodičovské združenie. Účasť je nutná! Ďakujeme.

1.) Otvorenie, privítanie a oboznámenie s programom

2.) Voľba člena do Rady školy za rodičov detí v MŠ