• Nové finančné pásmo v našej  ŠJ  pri ZŠ s MŠ Úľany nad Žitavou

dovoľte aby sme Vás oboznámili s 3. Finančným pásmom, do ktorého prechádzame a ktoré bude

platné od 1. septembra 2022 na základe schváleného VZN č. 5/2022 zo dňa 14.7.2022.

Poldenné stravovanie :     Desiata + obed                     1,28 eur

Celodenné stravovanie:   Desiata + obed + olovrant   1,54 eur

Réžia - tieto náklady zostali nezmenené, t. j. 3 eurá za celý mesiac.

Cena dotácie je zatiaľ rovnaká 1,30 eur /obed ak je dieťa prítomné v MŠ.

V prípade neprítomnosti a neodhlásenia obeda, platí si rodič plnú sumu obeda  za neodhlásené dni.

V prípade ďalších zmien ohľadom finančných pásiem a dotácií na stravu, ktoré urobí MŠVVaŠ Vás budeme informovať.

Zároveň si Vás dovoľujeme oboznámiť, že od 1. 9. 2022 bude sprístupnený Jedálny lístok na internetovej stránke STRAVA CZ, kde Vám bude sprístupnené prihlasovanie a odhlasovanie stravy.

STRAVA CZ bude predstavená v ďalších novinkách na našej EDUPAGE stránke.

Odhlasovanie cez EDUPAGE už nebude ďalej možné.

ĎAKUJEME a sledujte ďalšíe novinky ŠJ.

Prajeme Vám krásne leto.