• OZNAM PRE RODIČOV

• ZŠ s MŠ Úľany nad Žitavou oznamuje rodičom detí v materskej škole, že sa uskutoční rodičovské združenie dňa 24.8.2023 o 15:30 hod. v budove materskej školy.

Tešíme sa na Vás!

nakoľko sa nám blíži nový školský rok, dovoľte aby sme Vám oznámili, že sa blíži aj splatnosť predpisu k úhrade za stravovanie v ŠJ za mesiac september.

Predpis na mesiac september je nasledovný:

suma za celodenné stravovanie v MŠ (desiata, obed, olovrant) je 2,10 eur x 19 dní mesiaca september = 39,90 eur + 8 eur réžia = spolu 47,90 eur

suma za poldenné stravovanie v MŠ (desiata, obed) je 1,70 eur x 19 dní mesiaca september = 32,30 eur

+ 8 eur réžia = spolu 40,30 eur

PREDŠKOLÁCI:

Celková suma za mesiac je pre predškolákov ponížená o sumu dotácie 1,40 eur x 19 dní v mesiaci september. Túto sumu 26,60 eur poprosím odrátať.

V prípade neodhlásených obedov, bude dotácia zamietnutá a obed spätne doplatí rodič.

Splatnosť najneskôr 25.8.2023

ĎAKUJEME a v prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0910 633 088