•         Vážení rodičia,

Nakoľko nie všetci ste mali možnosť zúčastniť sa na rodičovskom združení v MŠ, dovoľte aby sme Vás                touto cestou informovali o prvom predpise za stravu za mesiac september:

• Stravovanie v MŠ začína pondelkom, t. j. 5.9.2022, do tejto doby musíte odovzdať prihlášku a zaplatiť prvú platbu za september.
            • Predpis za september:
              • MŠ celodenné 1,54 eur x 19 dní + 3 eurá réžia = 32,26 eur

• MŠ poldenné   1,28 eur x 19 dní + 3 eurá réžia = 27,32 eur

Zároveň týmto oznamujeme stravníkom, ktorí už postupne začali posielať platby na náš účet, že  zápis týchto platieb sa nerealizuje automaticky a  ihneď po ich odoslaní a  pripísaní na náš účet.

Ide totižto o export dát, a ten sa sťahuje z banky raz týždenne, poprípade 2 x do týždňa podľa množstva platieb. To znamená, že nakoľko sa to realizuje exportom, nebudete to tam vidieť ihneď ako to vy pošlete, ale až po našom stiahnutí dát z banky. Následne potom  sa  Vám to zobrazí vo Vašej aplikácii.

ĎAKUJEME za pochopenie a prajeme úspešný štart do nového šk. roka.

S pozdravom Vaša ŠJ

• OZNAM pre rodičov

• ZŠ s MŠ Úľany nad Žitavou oznamuje rodičom detí v MŠ, že sa uskutoční rodičovské združenie dňa 30.08.2022 (utorok), o 15:30 hod. v budove MŠ. Tešíme sa na Vás!