• Pochovávanie basy

• Medzi ľudové zvyky patrí pochovávanie basy na konci fašiangov. Tento zvyk sme si včera primomenuli aj v našej materskej škole.

• Fašiangový karneval

• Dnes sa z našej materskej školy ozývala hudba a šťastný smiech detí. Konečne nastal deň dlho očakávaného karnevalu. Deti v maskách strávili celé dopoludnie a užili si skvelú zábavu. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať rodičom za chutné občerstvenie. Ďakujeme

• Screeningové meranie zraku

chcete mať istotu, že má vaše dieťatko zrak naozaj v poriadku?

Oslovili sme   materskú školy s ponukou na preventívny screening zraku prístrojom PlusOptix, ktorý je určený pre deti už od 6 mesiacov.

PlusOptix prináša pre deti  iba plusy:
            + Rýchlosť : Meranie trvá iba 1 – 2 minuty
            + Nenáročnosť : Dieťatko sedí jeden meter od merajúceho a pozerá sa do prístroja na „smajlíka“
            + Neinvazívnosť : Nie je nutné rozkvapkávanie očí
            + Komplexnosť : Merajú sa obe oči súčasne v rámci jedného merania, zisťujú sa rôzne hodnoty
            a oblasti videnia.

Včasnou diagnostikou dokážeme odhaliť rôzne poruchy zraku a teda pomôcť vášmu dieťatku vidieť
            tento svet „inými očami“.
            Svoj záujem o sreening zraku môžete nahlásiť u vašej pani učiteľky, však najlepšie označením svojho záujmu na prihlasovacej akcii na edupage stránke.

O našej návšteve vo vašej MŠ v priebehu školského roku budete včas informovaní vedením MŠ.

Screening zraku je spoplatnený sumou 7 eur

Vaša očná optika Emma Crystal,s.r.o.
            STARÁME SA O VÁŠ ZRAK

• ZIMA

• Konečne dlho očakávaná Perinbabka. Rýchlo von a potešiť sa zo zimných radovánok.