• Oznam o plánovanej odstávke elektrickej energie

informujeme Vás o plánovanej odstávke elektriny dňa 17.5.2023.

Odstávku elektriny kvôli údržbe zariadení uskutočňuje spoločnosť Západoslovenská distribučná, a. s., ako prevádzkovateľ distribučnej sústavy.

Prevádzka v Materskej škole je zabezpečená, napriek tomu zvážte pobyt Vášho dieťaťa v tento deň.

Mgr.Oksana Ostrožlíková, riaditeľka ZŠ s MŠ

• Oznam pre rodičov

oslava Dňa matiek sa uskutoční v nedeľu dňa 14.5.2023 (čas upresníme) na obecnom úrade, kde vystúpi len trieda Bocianov.

Z dôvodu vysokej chorobnosti (trieda Žabky) sa plánovaná oslava Dňa matiek v materskej škole neuskutoční.

prosíme všetkých rodičov detí, ktoré sa stravujú od 1.5. 2023 bez dotácie na stravu, to znamená všetky deti ktoré nie sú predškolákmi, aby si skontrolovali v aplikácii STRAVA CZ svoje konto.

V mesiaci apríl ste uhrádzali predpis na mesiac máj v starých sumách, ktoré boli v 2. FP.

Od 1. 5. 2023 sú nové ceny a treba doplatiť mínusové zostatky na kontách stravníkov.

Prosím, skontrolujte si to v HISTÓRII (podľa FOTO ktorú sme Vám tu priložili ako príklad). Uhrádza sa mínusová suma KONEČNÝ ZOSTATOK (na foto zakrúžkované červenou)

Táto situácia nastala z dôvodu, že nové ceny boli do systému nahodené technikom až po splatnosti mája a to 28.4.2023.

ĎAKUJEME za pochopenie.

S pozdravom ŠJ